San Antonio

mapa

DOM FRANCISZKAŃSKI SAN ANTONIO

Zaledwie kilka chwil od miejskiego zgiełku, kilka kroków od STAREGO MIASTA, kryje się urokliwe miejsce, które zaprasza w swoje skromne progi.

Dom Franciszkański „San Antonio” usytułowany jest w sercu królewskiego Krakowa. Oddalony od Rynku Głównego o zaledwie 400 metrów stanowi idealną bazę noclegową dla osób pragnących poznać najważniejsze zabytki miasta. Dalszym wycieczkom sprzyja natomiast bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych, które należą do jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa. Dodatkowo, odległość „San Antonio” od Dworca Głównego to jedynie 800 m.

Goszcząc Państwa w naszym Domu zapewniamy nie tylko ciszę i komfort, ale również domową atmosferę. Z przyjemnością ugościmy turystów, grupy zorganizowane, osoby podróżujące indywidualnie, jak również rodziny.

Podejmowanie gości zawsze sprawiało nam wielką radość, dlatego tak cieszymy się, że możemy Państwa zaprosić do SAN ANTONIO . Rozgośćcie się w naszym kameralnym DOMU FRANCISZKAŃSKIM i cieszcie się urokami Krakowa.

Oficjalnie informujemy, że Dom Franciszkański San Antonio dołączył do bazy podmiotów przyjmujących bony turystyczne 500+.

Przypominamy, że Polski Bon Turystyczny można wykorzystać do końca marca 2022 roku.

W związku z nową, wirusową sytuacją

w DOMU FRANCISZKAŃSKIM SAN ANTONIO będą obowiązywać nowe zasady:

  • Pokoje gości oraz inne pomieszczenia będą ozonowane lub oczyszczane parowo.
  • Dostępne będą środki do dezynfekcji rąk.
  • W budynku na klatkach schodowych i innych częściach wspólnych prosimy o zakładanie maseczek.
  • Nie udostępniamy maseczek i rękawiczek. Prosimy o samodzielne zaopatrzenie się w takie zabezpieczenia.
  • Ręczniki i suszarki do włosów będą dostępne.
  • W miarę możliwości, prosimy zabrać ze sobą przewodnik i i mapy.
  • Ze względów sanitarnych nie ma możliwości prania odzieży.
  • Kaplica nie będzie dostępna dla osób indywidualnych.
  • Przy zameldowaniu prosimy o wypełnienie druku: Oświadczenie związane z panującą epidemią COVID-19

UWAGA!  Ze względu na dezynfekcję pomieszczeń, zapraszamy od godz. 15:00. Pokoje prosimy opuścić do godziny 12:00. Tyle czasu potrzebujemy aby przygotować dla Państwa sterylne pomieszczenia.


Z uwagi na sytuację epidemiologiczną związaną z COVID-19 prosimy naszych Gości, żeby w razie anulowania rezerwacji z przyczyn niezależnych od nich i od nas zaliczka mogła być przeniesiona na inny dogodny termin.  

W innych przypadkach zaliczka pozostaje bezzwrotna.

Dziękujemy za zrozumienie.

Administratorem Danych jest DOM FRANCISZKAŃSKI SAN ANTONIO, z siedzibą w Krakowie, pod adresem: ul. Krowoderska 7, 31-141 Kraków, REGON: 040015878-00049, dane mogą być zbierane podczas korzystania z serwisu poprzez analizę logów dostępowych oraz przy wysyłaniu wiadomości e-mail przez użytkownika do Administratora Danych - w celu technicznym, statystycznych oraz rozpatrzenia zapytania, bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z póź. zm.), przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.